placená inzerce
Déte nám vědět...

HRÊ BEZ HRANIC: Loňsky vitězstvi letos na domácim hřišťô Cholênšti neobhájilê!

placená inzerce
Hry bez hranic

Červenec 15, 2016 10:18 / Furtovnik

Z Cholênê a od nás – Před rokem na začátkô červenca mělê Hrê bez hranic Mikroregionô Litovelsko svojô premiérô. Psalê smê o tym TOŤ. Letos si to zopáklê, změnilê akorát misto děja. Hostitelem bêla Cholêna.

Celkem deset divokéch disciplin čekalo patnást sótěžnich tymu na sobotnich Hrách bez hranic. Mimochodem oproti loňskô štêrê mančaftê přêbêlê. Pětičleny družstva, v keréch mosêla bêt minimálně jedna dáma, si mosêlê poradit s vajičkovó nebo pivni štafetó, dojenim krávê, čê vyměnó kola na autě. Velkó neznámó pro věčinô bêla určitě WipeOutExtremeRun, gde mosêlê sótěžici postupně prolizt tunelem, vêstópat do sedmimetrové véškê a po prdelê, připadně po břôchô rychle dule. Vêzkóšet si to přêjelê takê olomócké hétman Jiři Rozbořêlu a evropské poslanec Tomáš Zdechovské.

Vitězem se loňské rok v Hnovicách stala Cholêna Bž, a tož bêlo pochopitelny, že na domáci pudě letos poméšlelê na triumf. Bohužel ani podpora hétmana, keré, jak známo, je cholênskym rodákem, jim nepomuhla. Mistrem Litovelska v netradičnim kláni se tak stal Vilémov. A tož pochopitelně gratulôjem.

TOŤ se mužete podivat na pár fotek a zminkô na stránkách Mikroregionô Litovelsko, dalši hromada fotek je TOŤ, tê só pro změnô od obce Cholêna.

A tož rozhodně to mosêla bêt sranda, hlavně pro divákê, keři přê podobnéch akcich bévaji hóóódně škodolibi. Ale pro potěchô fšeckéch na ôdobřeni pak zahrála kapela O5 a Radeček. Na večir ôž pak padla Modrá rosa. Teda tanečni kapela.

 

 

Facebook0
  • Hry bez hranic

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy