placená inzerce
Déte nám vědět...

‚Holóbci‘ přê své premiéře v jednovskym kostele předvedlê velkó parádô

placená inzerce
jednov

Leden 8, 2018 11:12 / Furtovnik

Z Jednova – Ôž hromadô let bévá v jednovskym kostele na koncô vánočni dobê Třékrálové konzert. A tož nevênechalê ani tentokrát. Pozvat Holóbkovô mozêkô z Protivanova bêla rozhodně dobrá volba.

Ê gdêž jednovské kostel ôž od leta prodělává opravê, na svátečnosti Třékrálovyho konzertô to nic neôbralo. Jak řikal kapelnik Holóbkovê mozêkê Jura Holôbu – jeho dechovka měla v mistnim kostele svojô premiérô, a tož bêlê aji samotni mozêkanti v očekáváni, jak je lêdi vezmó.

Mladá, teda věkovym pruměrem, rozhodně né zkôšenosťma, dechovka néni na Konickô, Protivanovskô, ale aji daleko za hranicama techto regionu, neznámym pojmem. Ale přece jenom – lêdi se s ‚Holóbkama‘ zetkávaji přê uplně jinšich přiležêtosťách, než je konzert s vánočnim nádechem v kostele. Rozhodně v dobrym slova smêslô potvrdilê slova Jurê Holôbovyho, že só schopni fšeckyho. Hrálê se jak dôchovni skladbê, koledê, ale aji filmovy šlágrê, mozêkálê, čê pro dechovkô ôpraveny moderni pisničkê. Každopádně bêlo co poslóchat, šak se mrknite a poslêchnite na krátkym pruřezô pod článkem.

Aplaus zaplněnyho jednovskyho kostela bêl rozhodně zaslóžené. A ê gdêž mê smê vědělê, co od Holóbku čekat, hromadô návštěvniku jejich konzert určitě překvapil. Za nás teda rozhodně palec navrch. Na fotkê se mužete čihnót TOŤ.

Facebook0
  • jednov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy