placená inzerce
Déte nám vědět...

Holóbci bôdó křtit cédéčko, za kmotrê si vzalê dechovkářsky ikonê z Moravankê

placená inzerce
DSC_0545

Říjen 21, 2019 8:14 / Furtovnik

Od nás – Gdo bê ê daleko za hranicama Konicka neznal Holóbkovô mozêkô? Skoro to vêpadá tak, že gde se zendó dvá nebo tři lêdi pokôpě, hraji tam Holóbci :-) . To pochopitelně mêslimê ze srandê, ale každopádně to asi dělaji dobře.

Holóbkova mozêka z Protivanova je puvodem mládežnická dechovka přê ZUŠ Konica. Přê pohledô mezê mozêkantê bê je v neznalosti věcê člověk šacoval na uplně jinši drôh mozêkê, než je dechovka, ale evidentně z teho maji radosť a kromě dechovkářské klasikê si střêhnó takê upravě modernich šlágru nebo aji neco konzertniho. Prostě gdêž negde hrajó Holóbci, tož s jistotó vite, do čeho lezete a rozhodně nezklamó.

Na deň státniho svátkô 28. řijna si kapela naplánovala křest fungl novyho cédéčka. Gdêsê před letama smê bêlê aji ô křtô jejich prvotinê. Jak nám kapelnik Jura Holôbu potvrdil, je to ôž 11 let. To to leti!

Nová placka se bôde křtit v kulturákô na Malym Hradiskô, a sténak, jak tenkrát, bôdó za kmotrê Ivana a Jan Slabákovi. Protože pokaváď se obecně řekne dechovka – asi věčině národa se hneď vêbavi Moravanka…a hneď po nich néspiš Holóbci :-) . Aspoň v našech končênách. Takže toto spojeni přê křtô cédéčka je uplně přêrozeny.

A tož pokavád chcete bêt přê tym a chcete aji vidět a slêšet Holóbkovô mozêkô trochô jináč, tož se vêdéte přišti ponděli na Maly Hradisko.

holobci křest

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy