placená inzerce
Déte nám vědět...

Hleďte, ať eště posledni deň v rokô neco nevêmamlasite! Zendem se toť aji přišti Silvestr?

placená inzerce
pf 18

Prosinec 31, 2017 7:00 / Furtovnik

Od nás – Tož je to, jak dêž vás kasirôjó. Na Silvestra přênde pingl, poškrká vám plotečkê na léstkô, občas si ôž ani nepamatôjete, co ste to během rokô fšecko mělê… Ale započitaji vám to sténak!

Aji mê, dêbêhmê mělê povzpominat, o čem fšeckym smê psalê, gde fšôdê smê se bêlê mrknót, čê o čem smê se dozvědělê od vás, asi bêhmê to jenom tak z placô dokôpê nedalê. Ale naštěsti je na Furťákô aji archiv, gde si mužete po měsicich rozkliknót, co se zrovinkatě dilo a třeba ste ôž na to zapomnělê. Nebo se z nekym zrovna handrkôjete, ešlê TAMTO bêlo onehdá nebo o neco dřiv…

Ať tak, čê tak, aji mê smê se dik Furtovnikô nachométlê kolem hromadê zajimavéch věci a zajimavéch lêdi, co bê se nám ináč nepoštěstilo. A že vám to pak ê vêfotimê a neco o tym zepišem, je navic takové bonus. Ê nám Furtovnik hodně dává, aji dêž hodně, hlavně časô, aji bere. Dostalê smê ale takê možnosť pro svoje Hanácky mudrováni na Rádiô Haná, bêlê smê pozvani tam, gde se běžně člověk nedostane, takže aji nám to rozhodně stoji za to!

A tož bêhmê bêlê rádi, abêste ve zdravi a spokojenosti prožêlê aji posledni deň v rokô. A až nafasôjete zase nové léstek, tož po něm nečmrkéte hovadinê, ať se tam vleze co névic teho, na co bôdete rádi vzpominat. K temô eště hromadô zdravi a Božiho požehnáni. To vám přije váš Furtovnik – Helenka Havelka Baronová a Miloš Havelku.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy