placená inzerce
Déte nám vědět...

Hasiči z Kostelca si mosêlê svoje oceněni zaslóžêt, bez teho to nende!

placená inzerce
dobrovolní hasiči

Listopad 17, 2014 12:29 / Furtovnik

Z Brna aji z Kostelca, teho na Hané – Bêt Dobrovolnéma hasičama rokô, to je ôž panečkô vêznamenáni. V brněnskym městsky divadle se sice metálê nerozdávalê, ale střibrny ômistěni pro kostelecky hasiče je rozhodně podle záslôh!

Anketa Dobrovolni hasiči rokô 2014 je vêřizená. Mělê smê tam aji svoje abonentê. Zásahová jednotka z Kostelca si postup vêslóžêla svó akcó přê ohňô v Domově duchodcu v Kostelcô n/H. Bêlê vêbrani odbornó komisó mezê pět nézaslóžêléšich. Pak ôž bêlo na veřejnosti, kemô dá svuj hlas.

Je jasny, jak řiká velitel kostelecké jednotkê, že dêž de o veřejnó podporô, v Mohelnicê, kerá je předběhla, maji tech potenciálnich hlasovaču vic, než ô nich. Kostelečáci to beró ale hlavně oceněni teho, co dělaji, a né jenom v sóvislosti s tém, za bêlê oceněni. A nejakéch 70 vyjezdu ročně rozhodně mlovi samo za sebe.

Páteční galavečir v brněnskym divadle bêl velkym očekávánim, protože nigdo předem nevěděl, jak to dopadne. Tož předvoláni na pódium bêlo na jednô stranô nervák, na drôhó velká radosť. Aji za Furtovnik jim gratulôjem, fakt só dobři! Sice smê tam nebêlê, ale fotkô smê si pučêlê od organizátoru anketê, keréma je spolek Svaté Florêán – Dobrovolni hasiči rokô, z.s..

Facebook0
  • dobrovolní hasiči

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy