placená inzerce
Déte nám vědět...

Hasiči se věčně staraji o ostatni, fčêlka ôdělalê neco pro sebe. Bêlê smê na hasičské zabijačce v Konicê!

placená inzerce
DSC_0149

Únor 24, 2020 7:23 / Furtovnik

Z Konice – Chce to takê trochô odfrk, a jak se dneska moderně řiká – nejaké ten teambuilding. Prostě ôtôžováni kolektivô. Muže to mět ledasjakó podobô, třeba aji zabijačkovó.

Co bôdem kolem teho dlóho plkat. Pichne se prase, nadělá se zabijačka a fšeckém se dělaji bakôle za ôšêskama. Negdo dělá zmiňované ‚teambuilding‘ vêméšlenim nejakéch nóbl akci, gde bohapôstě vêletijó prachê kominem, negdo to bere tak podomáckô. V připadě konickéch hasiču platila v sobotô varianta ‚B’.

Jak nám řikal starosta Vlastik Šmidu, bêlo trochô co slavit, protože co nevidět jim přêbôde do hasičárnê novy zásahovy auto, a takê je potřeba, abê se lêdi, teda koničti dobráci, trochô nakoplê před dalši náročnó sezónó, v keré mimo jinšiho takê bôdó chêstat okrskovó sótěž (v sobotô 16. května před zámkem), a takê 145. véroči založeni hasičskyho sborô v Konicê (1. srpna).

Mimo to přêrozeně ani letos nebôde chêbět vzpominkovy setkáni ‚Ô třech partyzánu‘ v lese na Březskym vrchô (21. dôbna v 16 hodin) a dalši, jak svoje akce, čê pomáhat dalšim v jejich aktivitách. A přê tem eště aji dělat to, proč só hasiči hasičama, teda hasêt, zachraňovat a bêt tam, gde je potřeba.

Smê rádi, že smê na ‚ôtôžovačkô‘ v konické hasičárně bêlê takê pozvani. Mělê to fakt dobry. Ale na to je každy vêkládáni zbêtečny a fotkê, kery só TOŤ, mužó nekeho tak akorát nasrat. Ale to je žêvot, mê smê muhlê aji koštovat :-) .

Facebook0
  • DSC_0149

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy