placená inzerce
Déte nám vědět...

Hasiči se v Kladkách vrhlê proti kopcô: HASSKI 2019!

placená inzerce
DSC_0086

Září 16, 2019 8:00 / Furtovnik

Z Kladek – Gdo bê neměl zdáni, co je to HASSKI, tož mô mužem v klidô řict, že nésmê uplně pitomi, abêhmê nevědělê, že sibiřské pes se tak sice čte, ale piše se to HUSKY. A tož jak to teda vlastně s HASSKI je?

Stači možná řict – hasiči+lyže, teda ski. Tymto časem bêhmê sice mosêlê jet na lyžovačkô hoooodně daleko a hoooodně vêsoko. Ale ôž hromadô let se tak scházijó hasiči z Konicka pod sjezdovkô v Kladkách, eště než napadne snih, na hasičskéch závodech ve skiareálô. Teda HASSKI!

Ešlê ôž je promazané šlepr a sněžny děla naládovany, to se nekontrólovalo a, dófémê, na takovy starosti je eště časô dosť. V sobotô k večerô se ale pod sjezdovkô sjelê hasiči, abê si to znovô rozdalê v požádnim utokô proti sjezdovce, navic v dospěláckéch karegórijách eště k temô potmě. Pravda – štěsti přije přêpraveném, ale né na fšecko se dá uplně narychtovat. Vemte takové Taxis na Pardubické…

Časê se rozhodně nemuhlê srovnávat ze skoro ideálnima podminkama přê pohárovéch sótěžich. Možná bê bêlo zajimavy, gdêbê se v techto podminkách ‚jel‘ nekeré závod Velké cenê Prostijovska. Sem atm se aji neco nepovedlo, ale to přê takovéch klánich bévá.

Jak mužó takê takovy závodê do vrchô vêpadat se podivéte TOŤ.

Facebook0
  • DSC_0086

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy