placená inzerce
Déte nám vědět...

Hanáčti Sabbati nésó žádni troškaři, jejich klip dosáhl na 2 mega zhlidnóti

placená inzerce
DSC_0197

Listopad 26, 2017 8:15 / Furtovnik

Od nás – V prvni řadě pořádná gratulačka. Patři klôkum – hanáckém  Sabbatum – Black Sabbath Dio Tribute. Jejich klip Heaven and Hell totiž zrovinkatě včerá, v sobotô 25. lêstopádô, dosáhl na Jutubô (YouTube) rovny 2 000 000 zhlidnóti!

Zmiňované klip só vubec prvni oficiálni pohêblêvy obrázkê klôku Sabbaťáku. Natočêlê ho v rokô 2013 dilem v nahrávacim studiô Deltaphon Viťó Křêvánkovym, dilem pak na konickym zámkô. Natáčelo se od jara a premiérô měl v pulce lêstopádô 2013, přesně 15. 11. 2013. A tož jim to ten dvómiljónté divák přêdal k véroči. Jenom dodémê, že za kameró tentkrát stál Viťa Křêvánku.

Jak ôž jednó neco vêšlete do světa, začne si to ôž žêt svym žêvotem. A tak to bêlo aji ze sabbaťáckym Nebem a peklem (Heaven and Hell). Klip ôž od začátkô rozhodně nebêlo žádné otlókánek. Tym pádem 2 mega zhlidnóti je aji dukazem, že to Hanáckém Sabbatum rozhodně šlape.

Abêhmê ale bêlê kompletni, v tento moment maji naši hard-rockovi pardáli na kontě 3 oficiálni klipê, kromě ôž zmiňovanyho přêbêl v červencô 2014, tentokrát konzertni z fesťákô v Mořêcách. Šlágr ‚Children Of The Sea‘ má znovô na svědomi Viťa Křêvánku.  Ten zatim posledni vêběhl na koncô srpna 2016. Pisničkô ‚I‘ v tymto připadě natočêl Pavel Surmu na pevnustce Fort v Křelově z asistence  motorkářu z Del Fuega.

A tož smê vám fšeckê třê klipê aji posládalê pod sebe, ôvařte si teda kafêsko nebo načnite lahváča, a mrknite v klidkô na tô parádô.

Facebook0
  • sabbath

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy