placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdo pude na Veseló trojkô s volňáskama od nás eště veseléš?

placená inzerce
trojka

Říjen 11, 2018 8:24 / Furtovnik

Od nás – Bêla to spiš taková kvaltovka, ale mosimê řict, že sótěžicich o volňáskê na dnešni, teda štvrtečni, konzert Veselé trojkê v Prostijově bêl aji věči, než na nejakó rockovó pařbô!

Jak je vidět, Veselá trojka je skôtečné ‚šlágr’, to se mosi nechat. Na štvrtečni konzert v prostijovskym Kaskô smê dalê do hrê dva párovy listkê, to znamená že vyherce si muže vzit s sebó eště nekeho dalšiho. A je uplně pôtna, ešlê je to mama, tata, kamoška, čê kamoš, nebo negdo uplně jinši… V sótěžni otázce smê se ptalê, gdo že je kapelnikem Veselé trojkê. Pro znaly to bêla určitě brnkačka, tem ostatnim třeba poslóžêla naša nápověda.

Ať tak, čê tak, správná odpověď bêla Pavel Krška. Mosimê řict, že přê vêhlášeni smê dalê takê možnosť listek nekemô věnovat, čehož takê sótěžici v nekolêka připadech vêôžêlê. A gdo teda pude na Veseló trojkô s volňáskama od nás? Do gala se ôž muže hodit Alêca Sênková a Lenka Kôdláčková. A tož né jenom našém vyherkynim, ale aji fšeckém ostatnim přijem pěkné a veselé zážêtek s Veseló trojkó.

Abê teho nebêlo málo, ôž fčêlka mužem prozradit, že co nevidět bôdem znovô sótěžêt, tentokrát  o listkê na divadlo Hledám milence, zn.: Spěchá, kery se bôde hrát v Jesencô 29. listopadô.

vesela_trojka_prostejovmilenec_jesenec

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy