placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdo dostal Slatěnickó strônô a paletô nakonec nevimê, ale na drôhé pokus to v láznich klaplo

placená inzerce
DSC_1301

Srpen 12, 2019 6:37 / Furtovnik

Ze Slatěnic – Do Slatěnic to nemámê tak daleko a na festivalô tvořêvosti Slatinická struna a paleta smê eště nigdá nebêlê. A tož smê si ôdělalê vélet. V lázeňskym parkô smê ôžévalê nedělni odpoledňa zas trochô jináč.

Mosimê předem řict, že folk a country v ruznéch podobách néni zas uplně naše gusto. Ale proč to předem  vzdávat? Slatěnická porta měla v nedělô ôž tak trochô reparát. Na programô bêla puvodně 27. červenca, ale dyšť temô ôdělal přitrž. Tentokrát to ale, s ohledem na počasi, dopadlo bezvadně.

Přehlidka tvořêvosti, a to jak mozêkantské, tak aji vytvarné, měl svuj třeti ročnik. Do lázeňskyho parkô ô léčêvyho prameňa zajelo na ozdravnó kurô hromada přiznivcu mozêkê od táboráku, omrknót muhlê aji vytvarny počênê, a v hlasováni si vêbrat svy favoritê. Gdo bê se ale nemuhl rozhodnót nebo se citil málo fundované, muhl to nechat na odborné porotě, kerá se částečně regrutovala z legendárni kapelê Rangers (Plavci).

Kvulêvá časovymô skluzô smê ôž nemuhlê dočkat vêhlášeni Slatěnické strônê a paletê. Ale pořadi na bedně  nebêlo asi uplně to néhlavňéši. Aspoň z našeho pohledô. Jak to v nedělô odpoledňa ve Slatěnicách bêlo se mrknite TOŤ.

Facebook0
  • DSC_1301

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy