placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdo dostal Ptenskyho Ferdô? PĎĎ vêhlašovalo nélepšiho herca podle diváckyho hlasováni!

placená inzerce
ferda

Květen 26, 2023 19:03 / Furtovnik

Od nás, s fotkama Karla Fotlinovyho – Ptensky dětky divadlo (PĎĎ) mělo v nedělô světovó premiérô nénovjéši pohádkê. Psalê smê o tym TOŤ. V pátek 26. května přêšla na řadô ôž ê jeji derniéra.

Svó divadelni sezónô má PĎĎ za sebó. Po poslednim ôvedeni autorské pohádkê Karla Foltinovyho ME-GA-COOL došlo takê na nezbêtné dort a sčitáni hlasu v divácké anketě o néoblébeňéšiho herca, čê herečkô. K temô se mělê možnosť ‚vêjádřêt‘ návštěvnici fšeckéch představeni.

Jak nám autor, režisér a principál PĎĎ Karel Foltinu napsal, letošni Ferdi se ôdělovalê dvá. Duvod, proč to tak bêlo, napsal v krátké zprávě, keró si mužete přečist pod článkem. Mê každopádně Karolině Vavrdové a Filipovi Kôtymô gratulôjemê.

Přê našé návštěvě na generálce nám Karel Foltinu takê řikal, že dokaváď to bavi děcka, bavi ho to takê. A tož věřimê, že se eště dlóho bôdó bavit navzájem a společně pak bavit hlediště přê svéch představenich.

Po derniéře letošní divadelní sezóny Ptenského dětského divadla došlo i k vyhodnocení diváckého hlasování. Nejvíc se líbil Filip Kutý v roli zlého čaroděje Magoreta. Protože je laureátem této prestižní ceny už od loňska, získal cenu i další v pořadí, který ještě Ferdu nikdy neměl, a tím byla Karolína Vavrdová za roli mladé čarodějnice Káji. A pak si všichni pochutnali na tradičním „závěrečném“ dortu, s motivy mladých čarodějnic.

Karel Foltin

TT_1_1xw

 

 

 

Facebook0
  • f_0XW
  • ferda
  • f_2XW

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy