placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdêž se stavite v sobotô na PARCIFAL FESTô, ôděláte jenom dobře. Pro sebe ê pro drôhy!

placená inzerce
maniac

Srpen 2, 2022 12:34 / Furtovnik

Od nás – Nejaké ten letni fesťáček néni nigdá na škodô. Gdêž v tym ale má prsťóchê Peťa Jiřičku, potažmo kapela PRYOR, mužete si bê jisti, že krom dobré mozêkê to má eště dalši duvod.

A néni vyjimkó ani zmiňované PARCIFAL FEST. Nebujte, nemá to nic čertama a peklem, ê gdêž se to tak muže zdát. Ô kaplêčkê v Náměšťô na Hané v sobotô čeká pokračováni benefičniho fesťáčkô, keré má tentokrát podpořêt Adámka a Matyska.

Je dobry řict, že lêdi kolem kapelê PRYOR nésó v pořádáni benefic žádny ořezávátka. Majó na trikô třeba ôž ê hromadô ročnikum ROSKA FESTô na podporô lêdi s roztróšenó sklerózó. Ten ôž letos bêl. Pro dobró věc hrajó s dalšima kapelama nekolêkrát do roka.

Vic o letošnim ročnikô PARCIFAL FESTô se dočtete TOŤ a TOŤ. Eště do štvrtka máte takê možnosť se zapojit do aukce obrazô Kájô Vitáskovyho, keré ho na podporô PARCIFAK FESTô věnoval. Takê pro něho, a eště pro maló Deniskô, šil mimochodem vytěžek loňskyho ‚Parcifala’.

Pokaváď se teda zastavite v sobotô 6. srpna v Náměšťô na Hané v areálô Ô kaplêčkê, pobavite se ô dobré mozêkê a eště pomužete záslôžné věcê!

Na titulni fotce je kapela MANIAC, keró smê loni z neznalosti bralê trochô s rezervó. Ale jenom do momentô, než začlê hrát. Letos v Náměšťô brnknó MANIACi znovô.

parcifal

Facebook0
  • maniac

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy