placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdêž máte nejaké ten škralóp ze zločênnéch praktik, tož pak probuh nepózujte v časákô!

placená inzerce
odcizené čokolády

Únor 1, 2020 7:52 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Na začátkô to bêlê nejaky čórly čokoládê, na koncô pak fotka v celostátního časákô. Mezê tém ale sóvislosť žádná, akorát že si pak ôž jelê pro dotyčnyho najisto!

Máte v tem trochô chaos? To se vám vůbec nedivimê, ale hneď to začnem rozplitat a ôvádět na správnó mirô. Stalo se v Kojetině. Jeden pán je asi dosť na sladky, tož si zašil do mistniho superkrámô pro nejaky čokoládkê. Ale ešlê si doma zapoměl hrachê, nebo co, chtěl projit kolem kasê bez placeni. To se mô sice v prvni fázê povedlo, ale hneď pak narazêl na ochrankářa, keré ho ôž měl v merkô. Na mistě ôsvědčené mlsón bez remcáni vêdal 17 čokolád od fialové krávê v hodnotě 321 kaček, ale na ten šup zdrhl z mista čênô.

Pátračka měla hlavê lámáni, jak takové zapeklité připad rozmotat. Na stopô je ale přêvedl samotné štêrêapadesátileté ochrankář. V jednym celostátnim časákô zrovna totiž zaregistroval článek o plánovanym bóráni staréch barabizňé v Kojetině. A na fotce k článkô dotyčnyho delikventa poznal, a tož nebêlo nic jednodôššiho, než obrázek ôkázat polêcajtum. A ti mělê hneď jasno. Trestni réstřik sedmapadesátiletého recidivistô má totiž třêcitkô záznamu, a tož bê se dalo řict, že mezê nim a ramenem zákona je poměrně sêlny póto.

Kvulêvá poměrně bohatymô spisovymo materiálô mô fčêlka muže tech pár čokolád vêjit až na třê leta v teplákách. Fotkê, včetně zmiňovanyho obrázkô z časákô, mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • fotografie z časopisu
  • odcizené čokolády

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy