placená inzerce
Déte nám vědět...

Gde, gde, co vimê aji na Furťákô, ale vic je vic. Rozjiždijó se novy informačni stránkê!

placená inzerce
kdy-kde-co

Prosinec 31, 2016 9:26 / Furtovnik

Od nás – Na Nové rok se posônemê o slepiči krok, ale aji kósek bléž ke komplexnim informacim o společenskym a kulturnim děni. Vzal si to na paškál Ivo Heger, keré chce navázat na to, co leta fungovalo.

Měsičnik Kdy kde co vêcházel nejakéch šedesát let. Od konca rokô 2015 ale ôž ani ťuk. Od 1. ledna 2017 ale Ivo Hegeru slêbôje, že bôde fšecko jináč. Na novéch webovkách www.kdykdeco.cz zatim nandete informace hlavně z Olmika, ale postôpně se začnó plnit aji dalšim pozvánkama z šêršiho okoli.

Rozděleni podle témat bôde přehledňéši pro tê, keři hledaji neco konkrétniho, abê třeba rockeři se nemosêlê prokósávat pozvánkama do opérê, čê naopak. Ê dêž negdê bê to nemosêlo bêt uplně na škodô k ziskáváni novéch obzoru…

Jak ôž smê naznačêlê, ‚Gdê gde co‘ nebôde jenom pro Olomóčákê, začne se šéřêt aji na Ôničov, Štemberk, Litovel, Velkó Bystřêcô, Přerova a Prostijov. Dêž lêdi sednó do auta, tož ôž je jim skoro pôtna, ešlê jedó na drôhé konec dědinê nebo o kósek dál. Potvrzôje to aji Ivo Hegeru, dêž řiká, že věčina lêdi nemá problém s tém si za ‚tym svym‘ zajet. A pulhodinka cestê, což tak nejak je dosah zmiňovanéch mist, nikeho nezabijê, pokaváď to stoji za to. Hlavně je ale potřeba vědět, že se vubec neco dije!

 

Facebook0
  • kdy-kde-co

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy