placená inzerce
Déte nám vědět...

FUUUUJ, TO MOSÊLA BÊT RYCHNA: Na dálnicê ô Brodkô ô Prostijova se válelê střeva. Naštěsti né lêdsky!

placená inzerce
kafi4

Srpen 22, 2019 14:01 / Furtovnik

Od hasiču – Ešlê nechcete, abê se vám obrátil kufr, tož radši dál nečtite. Pokaváď ale chcete vidět, co je to opravdô špinavá práca, tož stači proběhnót pár fotek, kery mámê od hasiču. Stalo se dneska!

O karambólô, ke kerymô došlo dneska před polednem, piše mlôvči hasiču Lucie Balážova. Co to ôdělá, gdêž na dálnicô vêrazi auto naloženy šmelcuňkem z kafilérkê, o tym ôž mužó podrobně rozprávět profici z Prostijova a Olmika ê dobráci z Brodkô ô Prostijova.

Na dálnicê D46 si to fičel k Vêškovô náklaďák, keré převážel ôž zmiňované šurvajz. Přê prôdkym zabržděni se ale náklad vêsêpal a ôdělal přes jeden prôh sóvisló vrstvô biologickyho odpadô dlóhó asi 50 metru. A tož to bêlo potřeba vêgrôntovat.

Hasiči naložêlê zboži do hasičskyho Bobcatô a vêklopilê na náklaďák k odvozô. Až bêl hotové hrôbé ordnung, sêlnicô eště vêdezinfikovalê, vêchlórovat se mosi aji vercajk, hasičská technika ê botkê hasiču, keři v tym tlampalê. Nakonec bêl na misto povolané kropičák, abê to spláchl.

Přê nehodě se nikemô nic nestalo, na nezbêtně dlóhó dobô mosêla bêt dálnica zavřená. Jak ôž smê psalê, fotkê z mista só od hasiču.

Facebook0
  • kafi1
  • kafi2
  • kafi3
  • kafi4
  • kafi5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy