placená inzerce
Déte nám vědět...

FOTBALOVY DERBY: Po letech se znovô na hřišťô potkalo Bôdětsko s Ochozem!

placená inzerce
DSC_1283

Srpen 13, 2019 6:58 / Furtovnik

Z Bôdětska – Vlastně teho ani moc potřeba néni. Nejaké ten plácek za hômnama se dêcky nande, bránkê se ôdělaji ze dvóch šutru na každé straně, kopačák negdo dovali a o fotbálistê nóza nebévá.

Ve fotbalovéch tabôlkách bêste Bôdětsko nebo Ochoz hledalê marně. Ale to vubec neznamená, že bê se toť nevědělo, co je to kopaná. Na hřišťô v Bôdětskô se totiž v sobotô odpoledňa odehrálo historicky derby. Sparta proti Slávii je jenom takové čajiček na dobry spani…

Ale gdo bê čekal vybuchê na tribunách a rozvášněny rowdies, ten je na velkym omylô. Jak nám řikal starosta Bôdětska Jura Páleniku, velky mače proti Ochozô hrávalê ôž před hromadó let, co bê puberťáci. A tož po letech odmlkê se k temô fčêlka vrátilê. Mezê tém stačêla dorust nová generaca Bôděčáku a Ochozáku, keři pochopitelně v sobotô okôsêlê trávnik mistni Maracanê jako prvni. Zpachtovalê to hasiči a obnoveny derby přêlákalo aji svoje věrny fandê.

Předzápas, respektive miniturnaj (nastópilê proti sobě mančaftê Bôdětska, Ochoza a děvčata) fotbalovéch naději, bêl pak následované nesmlóvavym sóbojem reprezentaci obóch sósednich dědin. Vysledek se světovy agenturô nezmiňojó, ale to neva. Hlavni je, že se neco dije :-) ! Na boj fotbalovyho potěrô se mrknite TOŤ.

Facebook0
  • DSC_1283

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy