placená inzerce
Déte nám vědět...

Flóteček nédřiv v Němčêcách šlohl Golfa, o chvilkô pozďéš v Mořêcách bicygl. Ani na jednym ale do Vrchoslavic nedojel!

placená inzerce
DN Mořice (5)

Listopad 11, 2020 13:46 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Proč chodit pěšo, gdêž se muže člověk svizt? Možná takê mládencovi ôjel autobus a spichal dom, abê nedostal nabančeny, gde se fláká. Fčêlka ôž je to asi pôtna…

V utery odpoledňa si nechal stát mladé šofér před barákem v Němčêcách nad Hanó svyho Golfa. Ovšem nechal aji kličkê v zapalováni a to neměl dělat. Chométl se totiž k temô jeden nezletilec, keré nemuhl odolat. Hópl do auta, nastartoval a bêl v čudô.

Přêrozeně bêla hneď vêhlášená pátračka. Ta během pul hodinkê klapla, ale za tô dobô se eště ôdálê dalši věcê. Flóteček za volantem si to namiřêl na Mořêce, tema projel, a tak pul kiláska za něma směrem na Vrchoslavice to neôkočiroval a vjel do přikopê.

Nevêdařenym pokusem se ale nenechal rozhodit. Protože to přežêl bez ujmê, vrátil se po svéch zpátky do dědinê, ô jednyho z krajnich baráku pro změnô našil nezamčeny kolo, osedlal ho teda a trádoval si to znovô kolem nabóranyho fára do Vrchoslavic. Ani napodrôhy tam ale nedojel. To ho totiž ôž dohnala pátračka a misto ve Vrchoslavicách skončêl na polêcajtárně.

Že nebêl pod vlivem chlastô je sice chválê hodny, ale v tymto připadě prd platny. Neměl totiž vubec řidičák, navic majitel Golfa škodô odhadl na 15 tisicu. Po zaknihováni celyho připadô bêl mládenec propôštěné, ale aji tak je podezřelé z krádeže a neoprávněnyho ôžêti cêzi věcê!

Fotkê só z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Mořice (1)
  • DN Mořice (5)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy