placená inzerce
Déte nám vědět...

Eště to chvilkô potrvá, ale lyžovat se bôde aji v Kladkách. Zasněžôje se!

placená inzerce
kamera20151231_091445

Prosinec 31, 2015 9:18 / Furtovnik

Z Kladek – Aktuálni pokles teplot vêhnal z tepla fšeckê, co běhaji kolem sjezdovek, abê aspoň kósek teho ômělyho snihô se podařêlo ‚nasněžêt’. Od středečniho odpoledňa se fóká aji v Kladkách.

Ono je to lautr jedno, ešlê vêrazite do vêsokohorskéch střediskéch středisek nebo do Kladek. Dofčêlkô nebêl snih pomalô nigde. Ale troškô přêtôhlo, což bêl signál k nastartováni sněžnéch děl, abê teda si přêšlê konečně na svy aji vêznavači splašenéch fošinek.

Našim kózelnym telefónkem smê brnklê předsedovi TJ Sokol Kladkê Jurovi Křečkovymô, abêhmê zjistilê, jak se věcê maji v zêmnim střediskô kósek od našeho. Řikal, že to valijó, co to de, ôž od včeréšiho odpoledňa a celó noc. Maji na to třê snihovy kanónê. Ovšem jak pré néni na zemi ani vločka, tož trvá trochô dyl ôdalt nejaké podklad.

Lyžovačka se pré zatim najisto slêbovat nedá, ale viděl bê to tak od pulkê přištiho tédňa, tož se dočkáte, žádné strach. Mrznót zatim má furt a dêž ôž bôde nasněženy, tak to chvilkô vêdrži, aji pokaváď polevi. Pruběžně se mrknite na lyzovanikladky.cz, tam daji určitě zavčasô vědět, jak se to rozjede. Zatim převoskujte, zeštelujte vázáni, oprašte hadrê a ono vám to ôteče…!

Facebook0
  • kamera20151231_091445

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy