placená inzerce
Déte nám vědět...

Eště nemáte lôpenê na Rockovy leto v Července? Gdêž stihnete předprodej, máte to o kilo levňéš!

placená inzerce
perseus

Červenec 10, 2018 10:49 / Furtovnik

Od nás – Dobréch skôtku néni nigdá dosť. Aji gdêž se řiká, že každé z nich je bévá po záslôze potrestané! Ê tak věřimê, že to v žádnym ohledô nebôde připad Rockovyho leta v Července.

Možná negdo vite, negdo miň nebo vubec. Rockovy leto v Července je ôž nekolêkátym rokem ôrčeny k podpoře pacientskyho onkologickyho programô ARCUS-ONKO centra. Nebo lip řečeny – organizôje se právě pro to!

Letošni ‚Červenka‘ je ôž přišti sobotô, teda 21. červenca. Furt só v předprodejô listkê na tento fesťáček, z keryho pude vytěžek na dobró věc. Listkê mužete pořidit na předprodejnéch mistech, nebo si je nechat poslat aji poštó.

Protože de o charitativni akcô, nebôdemê v tymto připadě rozdávat listkê zadara. To je snaď jasny. Nebo néni? Na neco málo z loňska se mužete podivat TOŤ.

Předprodej vstupenek v Olomouci v IC Horním náměstí, Litovel TIC na náměstí nebo po zaplacení vstupenek na účet FIO Banka: číslo účtu: 2700226536, kód 2010
pošlu vstupenky doporučenou poštou je potřeba připočítat poštovné 45 Kč, cena za lístek je 200 Kč. V ceně vstupenky je stanování i parkování. Děti do 10 let neplatí.

červenka

Facebook0
  • perseus

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy