placená inzerce
Déte nám vědět...

Eště jednó ke konické hasičárni. Mrknite na video Zdenka Hošákovyho, jak rustla!

placená inzerce
DSC_0202

Listopad 14, 2017 8:05 / Furtovnik

Od nás – Slavnostnim střêhánim páskê začla v ponděli psat nová hasičská stanica v Konicê svojô kronikô. Během oteviračkê se promitalo aji krátky video, kery mimo jinšiho ôkazôje, jak nová stavba rustla před očêma.

Po oficiálni části smê eště chvilkô pokecalê s mlôvčim hasiču a zároveň dokumentaristó děni kolem HZS – Zdenkem Hošákovym. Klip pré dotáčelê v Konicê minôlé tédeň, jak je ale na něm vidět, de o časozběrné materiál za poslednich 13 měsicu od poklepáni základniho kameňa dofčêlka. Nepotřebovalê si ale najimat nejaky dokumentárni studio, takovy věcê zmáknó ô hasiču sami.

Samotné Zdenek Hošáku néni v oborô žádny ořezávátko, videa, třeba ze zásahu, bévaji aji sóčásťó zpráv a publicitê HZS. Což takê naopak ôsnadňôje novinářskó prácô. A tož – pěkně on! To se nedá nic dělat.

Ale eště se vrátimê k samotném konickém hasičum. Ti k hasičárni dostanó eště aji novó cisternô CAS 30 VH T815 a zvažôje se ê vyměna véškové technikê, tož ôvidimê. Každopádně koničti hasiči, keři operôjó v komplikovanym terénô na 247 km2, si to rozhodně zaslóžijó.

Facebook0
  • DSC_0202

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy