placená inzerce
Déte nám vědět...

Eště dopoledne se tam oddávalo, odpoledne ôž bêla nachêstaná GALA FASHION SHOW

placená inzerce
DSC_0201

Červen 10, 2018 10:24 / Furtovnik

Z Plômlova – Operni diva, módni přehlidkê, tanec. GALA FASHION SHOW sice bêla společenská ôdálosť, ale žádná selanka smetánkê a krmitko pro bulvár. Fšeci, co na plômlovské zámek přêšlê, tož pomuhlê.

Ôž TOŤ smê psalê, že plômlovské zámek je zvláštni misto. Ale krom teho, že se tam hodně věci dije, je potřeba mô takê pomuct, abê nám eště nejakó chvilkô vêdržel. A právě sobotni GALA FASHION SHOW bêla jedna z cest, jak to ôdělat. Pochopitelně to samo nestači, ale každá kačka dobrá. A negdê je aji duležêty, abê se to dostalo mezê lêdi. Protože o kym se nevi, s tym se nepočitá…

Fashion Show mivá rok od rokô inši podobê, ale nekery věcê só, jak se řiká, ‚držák’. Nigdá se to totiž neobende bez organizátorkê Editê Lachmanové, ta má mimochodem na svědomi aji každoročni baletni galavečir koncem srpna, a módni návrhářkê Martê Musilové. Jeji módni kolence pochopitelně na přehlidkovym molô ve Svatebnim sále plômlovskyho zámkô nemuhlê chêbět ani tentokrát.

Program moderované Simonó Slavičkovó z Novê odstartoval skôtečnó peckó. Sopránistka Tereza Mátlova se takê představila v šatech od Martê Musilové, kerá je jeji garderobiérkó. A zpivalo ji to fakt dobře. Kromě ôž zmiňované aktuálni kolekce olomócké návrhářkê se prezentovalê ze svéma modelama aji štôdenti prostijovskyho ArtEconô, došlo takê na historicky ‚střêhê‘ Jitkê Ignis Hřivivové, s keréma se předvedla partička z plômlovskyho zámkô.

Dilo se teho ale eště vic, tancovalo se, cvičêlo tai chi, a tak. Šak se TOŤ mrknite na fotkê, neco málo je takê na videô.

 

Facebook0
  • DSC_0201

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy