placená inzerce
Déte nám vědět...

Eště dneska mužete čihnót do otevřenéch zahrad, ô Marciánu čekaji na nevěstô s ženichem

placená inzerce
DSC_1308

Červen 9, 2019 8:47 / Furtovnik

Z Kostelca, teho na Hané, ze Zahradnickyho centra Marciánova – Na vikend otevřenéch zahrad smê né jenom zvalê, ale aji smê sami vêrazêlê se zajet mrknót. Eště dneska se mužete vêdat na vélet takê.

Zastavilê smê se v Kostelcô ô Marciánu. Přê Vikendô otevřenéch zahrad ôž tadê mělê otevřeny předloni. Letos se k celostátni aji evropské akcê přêpojilê znovô. A abê to nebêlo jenom rozhliženi se po rostlênkách, narychtovalê toť svadebni vyzdobô. Ôž abê jenom nevěsta s ženichem přêšlê.

Ale doopravdickê. Z vlastni zkôšenosti mužem řict, že taková skôtečná svajba na zahradě ô Marciánu má neco do sebe. A gdêž se k temô eště aji přêpoji svadebni studio L‘ amour a koštovačka vina ze Šlechtitelkê ve Velkéch Pavlovicách, je to VELKY ze fšeckém fšôdê :-) .

Na sobotni večir bêl narychtované aji doprovodné program z módnima přehlidkama a mozêkó, bez teho se ôž dneska mosite obejit, ale ôdělat si vélet do Zahradnickyho centra Marciánova nazdobenyho svadebnima šatama ê s obřadnim palóčkem – to néni špatny vidět aji tak. Třeba vás navnadimê TOŤ.

Facebook0
  • DSC_1308

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy