placená inzerce
Déte nám vědět...

Ešlê to tem lêďum stoji za to. V Ponikvê gdosê posprejoval barák vodárnê!

placená inzerce
Sprejer

Leden 27, 2021 11:27 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Pohnôtkê sprejeru só těžko pochopitelny. Aspoň pro tê, keři za jejich vytvorama nevidijó ômělecky dilo, ale zpitvořenó zeď, čê třeba vagón. A nevêhébá se tato vášeň ani Konickô!

Je potřeba objektivně ôznat, že je sprejerstvi (gdêž to dělá skôtečně ten, gdo to ômi) svym zpusobem kômšt, ovšem pokaváď se vytvor objevi tam, gde to nikemô nevadi nebo neškodi. Zpravidla se ale stává, že to naopak hyzdi a často to nadělá takê škodê zničenim fasádê, čê lakô. A sténak, jak pesan má nôtkáni fšecko novy občurat a nemuže si pomuct, sténak nekeři magoři nemaji nic jinšiho na prácê, než poničêt čmáranicama to, co eště dofčêlka přežêlo relativně bez óhonê.

O neznámym vandalovi piše polêcejni mlôvči Miluše Zajicova. Na teho si pré přêšil postěžovat majitel vodárnê v katastrô Ponikve. A gdêbê jenom to!. Abê se dostal k baráčkô, tož protrhl plotek, kerym bêl obehnané a na zeď ve dvóch barvách vêvedl COSÊ o rozměrô 2×1,5 metrô. Škodô majitel objektô zatim nevêčislêl.

Ešlê se ale kvalita dá srovnávat s nástěnnéma freskama Michelangela v Sixtinské kaplê nemužem sódit. Fotodokumentacô totiž polêcejni zdroje neposkêtlê. Nemužem teda řict, ešlê je to na národniho ômělca nebo na klepeta.

Fotka je jenom ilustračni, pachatela smê ô teho skôtečně nenačapalê!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy