placená inzerce
Déte nám vědět...

Ešlê si mêslitem, že za křižovatkó to neplati, tak se pletete. Plati to! Mosijó to nejak vêgrôntovat…

placená inzerce
značky

Březen 27, 2017 6:45 / Furtovnik

Z Prostijova, ale aji od dovikáď – To si mêslite, že ste negdê před letama dělalê autoškolô, a tym pádem je vêmalovany. Nekery věcê ste možná ôž zapomnělê, nebo vám je ve vzdělávacim kurzô neřeklê, a pak se nepřestáváte divit!

Néni to zase neco, za co bê se střilelo, ale nerespektováni Zónê s dopravnim omezenim se rozhodně nevêpláci. Možná se fčêlka začnete škrabat na hlavě, jak k takové věcê mužete přêjit. To bêste se ale divilê eště vic!

Konkrétně v Prostijově, ale určo né jenom tam, začiná tzv. blokovy čêštěni měst od 1. dôbna. To vám do nejaké ôlêce tédeň (7 dni) předem postavijó značkô ‚IZ 8a‘ - Zóna s dopravnim omezenim. Gdo bê si ale mêslêl, že to je jenom takovy nejaky…, tož je na velkym omylô.

Tak jak doma nesmite šlapat tam, gde zrovna je ômêty, jináč dostanem mokró hadró po palêcê, aji v tymto připadě má překročeni zákazô svoje následkê. Každé si totiž mêsli, že platnosť dopravni značkê konči křižovatkó. V tymto připadě bê to ale bêl fatálni omyl. Zónô s dopravnim omezenim totiž ôzavirá jedině dalši značka ‚IZ 8b‘ – Konec zónê s dopravnim omezenim.

A néni to žádná sranda. Zákaz plati totiž v celé vêmezené časové usek, pokaváď nésó cedôle oddělany dřiv. Ešlê bêste tam přê čêštěni zavazelê, mužete od měšťáku dostat pokôtô až 2 000 kaček, ve správnim řizeni je to pak 2 500 + správni poplatek. Bacha na to! Eště že bévámê na dědině… Tam si ôklózimê každé sám!

 

Facebook0
  • značky

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy