placená inzerce
Déte nám vědět...

Dvópromilová rallye Dzbel – Nectava skončêla čelni srážkó!

placená inzerce
DN Dzbel 2

Leden 30, 2018 11:16 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Nedobrovolně smê bêlê kósek od teho. Přê řešeni karambólô ô šôbiřovskyho lomô mezê Dzbelem a Nectavó smê nechtěně strávilê v koloně slabó hodinkô.

Polêcejni zpráva mlôvčiho Františka Kořinkovyho informôje o čelni srážce dvóch aut mezê Dzbelem a Nectavó. Vzhledem k temô, že se na té trasê děli svět na Olomócké a Pardubické kraj, je nôtny podotknót, že se to přêhodilo eště na moravské straně.

Protože tô trasô duvěrně známê, mosimê řict, že k takovém situcám tam docházi celkem často, akorát to zatim děcky nejak vêšlo. V zatáčkách kolem ‚skalê‘ se co chvila na jednó vêřiti do prostivkê auto přes dělici čárô, aji gdêž v tech mistech néni za ‚roh‘ ani troškô vidět. A to se stalo aji v ponděli večir.

Přesně v 17:20 bêl nahlášené karamból, jehož aktérama bêl jedenapadesátileté šofér Oktávkê a jedeatřêcetileté řidič Seatô. V pravotočêvé zatáčce nezvládl Oktávkař řizeni, přejel do protisměrô a bêlo vêmalovany. Čelně se tam srazêl s autem v protisměrô.

Oba šoférê odvezla rychlá do olomócké fakultkê. Škoda 80 tisicu bê bêla asi v ten moment až to posledni. Přê décháni sice řidič Saetô bêl negativni, za to temô drôhymô naměřêlê 1,94 promila. Provinilec nijak nezapiral, k požêti se přêznal. V tento moment je to považovany za přičinô srážkê, eště se to ale mosi ověřêt.

František Kořinku sice piše, že vzhledem ke stavô aut obóm zadrželê techničák, ale fakt je ten, že s něma nešlo ani nigde dojet, protože obě ve zôboženym stavšo naložêlê odtahovkê. Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Dzbel 1
  • DN Dzbel 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy