placená inzerce
Déte nám vědět...

DOLFIKOVO MUDROVÁNI: Fšôdê samé COVID a já bêch rači neco s holéma babama a pořádnym kôsem žvanca!

placená inzerce
mudro2-624x439

Leden 29, 2021 13:35 / Furtovnik

Je blbá doba, co si bôdem nalhávat. A je to ôž otravny, lêdi se plóžijó, jak mátohê, protože ‚dobrá nálada vzniká v důsledku dobrých zpráv a protože je dobrých zpráv čím dál tím míň, tak je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla’! Tak to aspoň řikalê ve filmô S tebou mě baví svět.

Ale tech dobréch zpráv je opravnô poskrovnô, pokaváď nechcem řict rovnó, že nésó žádny. Pôstite telkô – koronáč. Pôstite rádijo – koronáč. Vezmete neco na čteni – koronáč! Až mám strach sednót na záchod, abê nepozorovaně z misê nevênořêl takê a nekósl mě do prdele.

A to člověk ze slzó v okô vzpominá, jak to bêla v časákách sama holá baba, na kôs žvanca se nemosêl divat jenom v reklamnich letákách na akce v superkvelbech. A jak to vêpadá, gdêž se zande do knajpê na jedno, ôkazôjó tak nanévéš v televizê ve filmech pro pamětnikê.

Je totok nejaké žêvot? Fšeci zarustli, jak přikopê, za chvilkô bôdemê chodit celi ošklôbani, protože dondó aji posledni trenclákê v harmaře po stařečkovi a děcka bôdemê nôtit chodit boskê. Je to jednak pré zdravi, ale spiš kvulêvá temô, že kšeftum s botkama ôž nebôde stát za to otvirat pro pár prodanéch škarbalu.

Ale nezófemê, dêcky muže bêt eště huř. A jak nás řediteli epidémie ôjišťôjó, eště pré bôde. To asi abêhmê si pořádně ôžêlê teho, co mužem fčêlka…

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy