placená inzerce
Déte nám vědět...

Dobrotê z Toskánska, vino ze Šlechtitelkê, KVĚTINA VE SPOLEČNOSTI Ô MARCIÁNU…

placená inzerce
květina

Srpen 24, 2017 7:30 / Furtovnik

Od nás – Tož ôž je to na spadnóti. Padat ale přêrozeně nic nebôde, to se jenom bléži termin letošni Květinê ve společnosti. Ta má svoje sedmy pokračováni, z teho podrôhy je přimo v Zahradnickym centrô Marciánova v Kostelcô na Hané.

Po letech v prostijovskym Národě se loňské rok poprvni Květina ve společnosti stěhovala dom k Marciánum. Změnil se aji termin ze zêmniho na letni a dostalo to trochô jinši šmrnc. Každy prostředi má svoje, venkovni prostorê Zahradnickyho centra ale nabizijó vic možnosti neco vêméšlet, je to jednodôcho doma…

Letos se Květina ve společnosti posônôla pro změnô z června na srpen, ale rozhodně se tym néspiš nic nepokazi. Na sobotô 26. srpna totiž hlásijó parádni počasi, což bôde rozhodně svědčêt parádnim módnim přehlidkám šatu ze Svadebniho studia L*AMOUR, s parádnima květinovéma přizdobama a aranžema od Marciánu, parádni bôde nepochêbně aji představeni kamenickéch a sochařskéch praci Petra a Štěpána Hemzalovéch z Konice, paráda nepochêbně bôde aji ochôtnávka toskánskéch specialit Morena Menciho a vin z Malyho Toskánska – Šlechtitelkê ve Velké Pavlovicách.

A abê té parádê nebêlo eště dosť – gde přênde, tam zdobi aji Martina Queetko Procházkova z Rádia Haná, hrát bôde žêvá mozêka, s keró zazpivá naša redaktórka Helenka Havelka Baronova a ostatôdô snaď neôdělá ani Furtovnik, keré je s Rádiem Haná mediálnim parťákem akce.

A tož v sobotô 26. sprpna od 17 hodin v Zahradnickym centrô Marciánova v kostelcô na Hané. Pro sichr přêdávámê eště aji audiopozvánkô, keró si mužete přehrát kliknótim na plagát pod článkem.

toskánsko

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy