placená inzerce
Déte nám vědět...

Dobré Fest – fest dobré… V sobotô se v Drahanovicách pomáhalo, jak to jenom šlo!

placená inzerce
DSC_1470

Srpen 4, 2019 12:29 / Furtovnik

Z Drahanovic – Opakovaně smê vás zvalê na Dobré Fest v Drahanovicách. A nedělalê smê to jenom tak pro nic za nic. Pomáhat je lêdsky, a v žádnym připadě nešlo o to, abê ten, co má hodně, měl eště vic. Aji tak to bohužel negdê bévá…

V připadě Honzika a Kájê je rozhodně každá kačka dobrá a a do posledniho haliřa se vêôžêje na dobró věc, abê mělê klôci přece jenom aspoň o kapánek lepši žêvot. A pro to aji Dobré Fest. Loňské rok to začlo pod Černó věžó konzertem pro Honzika, letos to nabralo uplně jinši level, a takê k Honzikovi přêbêl dalši klôčêna, keré to má o poznáni těžši, než mê ostatni.

Na Dobrym Festô pomáhal každé, ôž jenom tém, že přêšil. Pozvany kapelê hrálê bez nárokô na honorář, kromě vstupnyho muhlê návštěvnici dobró věc podpořêt aji na mistě. Jak řikal Kôba Kohnu z kapelê PRYOR, kerá to fšecko zpônktovala, nedá se hneď řict, kolêk se podaři dat dokôpê, ale ôž večir bêl přesvědčené, že konečná částka bê muhla bêt šestimistná. A strujce celyho nápadô, dalši PRYOR Peťa Jiřičku, jenom vêslovil přáni, abê to hlavně pomuhlo tam, gde je potřeba.

Dobrymô Festô si během odpoledňa a večera sice stavěla palêcô elektrika, kerá bêla opakovaně na pochodô. To ale Kôba Kohnu s nadhledem okomentoval, že sice v Drahanovicách po vodě docházi aji elrktrika, ale Dobrymô Festô rozhodně nedocházi šťáva :-) .

Nemuhlê smê v Drahanovicách strávit celé puldeň, ale TOŤ na fotkách je neco málo z vêstópeni kapel My Project, Kraken a Sarkonia, připravê PRYORu a alotria přê letecké akorbacii RUFUS BMX SHOW. A pochopitelně vê, co ste tam bêlê, se na fotkách mužete najit takê.

 

Facebook0
  • DSC_1470

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy