placená inzerce
Déte nám vědět...

Do Muzea kočáru se vrátil Třékrálové večir. A stálo to za to!

placená inzerce
3k

Leden 8, 2023 10:04 / Furtovnik

Z Čech, tech pod Kosiřem – Sobotni podvečir bêl pro stovkê návštěvniku Muzea Kočáru v Čechách pod Kosiřem slavnostni. Na Třékrálové večir sem Václav Obru ze svó pani Alenkó pozvalê skôtečně ‚nepřeslechnôtelny‘ hostê.

Přêrozeně jednema z váženéch hostu belê třékrálovi kolednici, keři přê této přiležêtosti nigdá nemuhlê chêbět. Jak ale poznamenal na začátkô Václav Obru, kvulêvá opatřenim se mosêlê Třékrálovy večerê v Muzeô kočáru na nejaké čas vênechat. Je teda dobře, že ôž zas mužó věcê v tymto ohledô normálka fungovat.

Do posledniho mistečka zaplněné Depozitář Muzea kočáru pomalô ani nedéchal, gdêž se z pódia ozvalê hlasê sopránistkê Karolinê Cingrošové a basbarytón Daniela Hulkê, keré se toť představil ve svym puvodnim řemesle – co bê operni pěvec. Přê klavirnim doprovodô Tomáše Pindura bêlê na plejlêsti hlavně operni árie a klasicky kôsê, došlo ale aji na neco málo z mozêkálu.

Ani tym ale vyčet sobotnich hostu nekončêl. Jako překvapeni pro fšeckê se před návštavnikama objevil takê televizni a rádiové moderátor Václav Žmoliku, keré ovšem ô Obru v Čechách p/K rozhodně nebêl poprvni. Ê on krátkym povidánim přêspěl k slavnostni atmošce. Jenom mužem torchô bulvárně prozradit, že právě Karolina Cingrošová je dcera Václava Žmolikovyho a takê ona to v Muzeô kočáru ôž duvěrně zná.

Těžko se popisôje, jaky to bêlo, to se mosi slêšet. Až chvilama běhal z tech hlasu mráz po zádech. Každopádně vám mužem TOŤ nabidnót aspoň pár fotek a potvrdit, že ê mê smê si to ôžêlê!

Facebook0
  • 3k

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy