placená inzerce
Déte nám vědět...

Dêž negdo ôtěká, vêpadá to podezřele. Je dobry ôtěkat za nim!

placená inzerce
?????????

Květen 26, 2015 9:50 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Tak trochô to vêpadá, jak obrázek z Forresta Gumpa. Jeden ôtěká, a jak ho vidijó ostatni, ôtěkaji za nim. Duvodê, proč běžec přêdal do krkô, bêlê ale v tymto připadě uplně jiny. Hořelo mô totiž za prdeló…

Bêlo to tak. Aspoň podle polêcejni mlôvči Marie Štrbákové. Na Opletalové ôlêcê, zrovna před GE Money Bank, se zloděj vêkašlal na vêlópeni bankovniho trezorô, asi si s sebó nevzal vercajk, ale misto teho z košékô na zadnim nosičô devětapadesátileté cyglistkê zebral siťovkô s drobnym nákôpem a nejakéma osobnima věcma, včetně dokladu, prachu a bryli.

S lôpem v hrsti se dal na utěk, ale hodně blbym směrem. K Denisové ôlêcê přêjižděla jak z ôděláni od Pekařské polêcejní patrola. Protože môži zákona z Obvodniho odděleni Olomóc 1 svuj rajón znaji, hneď jim bêl běžec nejak povědomé, aji bez dresô s menovkó. Dêž se za nim rozběhlê, pronásledoval vedóciho závodnika eště aji svědek přepadeni, keré za nim letěl ôž od mista čênô.

Zlodějovi ale brzo došil dêch, asi přepálêl start, a pronásledovateli ho dohonilê na ôlêcê Továrni. Ôkradená kabela se hneď vrátila majitelce, ze sprintérem je to ale horši. Misto nominace na Zlató tretrô nebo Diamantovó ligô ho vzhledem k předchozim uspěchum čeká pětapadesátiletyho ôtěkača šest měsicu až třê leta v lochô. Aspoň bôde mět čas pořádně potrénovat.

Obrázek smê si pučêlê jenom pro ilustracô, tož to neberte doopravdickê z mista čênô.

Facebook0
  • ?????????

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy