placená inzerce
Déte nám vědět...

Dêž je čas oběda, mosi se fšeckym prašťêt a jit ke stolô

placená inzerce
Zákaz vjezdu

Červen 27, 2015 13:17 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Dukaz teho, že aji dêž je člověk dobře vêchované a dbá zásad vštěpovanéch od dětstvi, muže mět aji svoje uskali, je aji připad od prostijovskéch strážniku. Ten popisôje jejich tisková mlôvči Jana Adámkova.

Jeden stěžovatel ve středô o pul dvanásté ohlásêl městském polêcajtum v Prostijově, že vjel bez jakyhokoliv podezřeni do ôlêcê, keró nešlo proti puvodnimô předpokladô projet, protože bêla celá rozkopaná. A nigde žádná značka ani značená objižďka, kerá bê na to ôpozorňovala.

Polêcejni hlidka na mistě zjistila, že si to oznamovatel opravdô z prstô nevêcôcal. Podle chlapu od stavebni firmê, kerá vykopovy práce dělala, strážnici zjistilê, že maji na každé křižovatce z obóch stran ôlêce stát regulovčici, keři bê mělê mávat rôkama a ôkazovat šoférum, že tam nemaji jezdit. Ti tam ale v ten čas nebêlê, polêcajti je nenašlê, ê dêž dělnici tvrdilê, že EŠTĚ FČÊLKA TAM BÊLÊ! Pak ale jeden ôznal, že je čas oběda, tak se šlê asi nadlábnót. Svojô slôžbô ale nikemô nepředalê a nic netôšici šoféři se ocitlê v pasti.

Po žádosti o sjednáni nápravê vedeni firmê slibilo, že věc dá neprodleně do pořádkô. Ešlê tê dva nechalê v klidô doobědvat, to ôž nevimê, ale snaď jim nezaskočêlo sósto v krkô z teho, že bê dostalê padáka. Aji tak je divny, že si muže negdo jenom tak mirnix tyrnix rozkopat sêlnicô a poslat dva chlapê, abê odklánělê dopravô bêz jakéchkoliv jinéch opatřeni.

 

Facebook0
  • Zákaz vjezdu

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy