placená inzerce
Déte nám vědět...

Děvčata, kašlête na silikónê. Dáma v Kojetině si vêcpala poprsi čokoládó!

placená inzerce
čoko

Říjen 12, 2020 12:34 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Doba to tak nese. Gdêsê bêlo vêlepšováni poprsi vysadó slavnéch a bohatéch, dneska ôž ani na to nende spolihat. Jedna mladá pani v Kojetině tento estétické zákrok pojala po svym!

Připad, keré aktuálnim tiskovym servisô popisôje polêcejni mlôvči Miluše Zajicova, se ôdál ôž začátkem záři. Fčêlka se ale podařêlo aji ôstanovit podezřeló, kerá dostala zálôsk na čokoládô. Ale vlastně – těžko řict, ešlê to bêla chôť na neco sladkyho nebo  snaha si vêlpšêt anfas, teda profil z bokô…

V Kojetině si štêrêadvacetiletá dáma z Olomócka skočêla do jednyho superkrámô. Tam chňapla třê čokoládê, misto do košéka si je strčêla za vystřih a ôložêla na svoje poprsi. Těžko řict, ešlê jô nákôp začal klačêt v podprdě nebo ji samé novy tvarê přêšlê trochô divny. Každopádně po chvilce čokoládê vêtahla a pro změnô ôložêla pod šatê, gde si asi mêslêla, že se to vic ztrati, protože bêla těhotná. Z kvelbô pak odešla bez zaplaceni.

Ôkradeny čokoládê bêlê dokôpê za 75 kaček. Přê šetřeni se ale zjistilo, že za krádež bêla dotyčná odsózená ôž loňské rok. Pro opakované prohřešek ji fčêlka teda hrozijó až třê leta natvrdo!

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0
  • čoko

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy