placená inzerce
Déte nám vědět...

Děcka se rychtovalê na vélet, šestnástileté flóteček ale fáro nerozjel

placená inzerce
okno

Říjen 12, 2017 8:47 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Asi mělê děcka ôž hotovy fšeckê ukolê, do školê nachêstany věcê aji sáček s cvičkama na tělocvik ô kabele, abê ho ráno nezapomnělê. Nemělê teda ôž do čeho pichnót, tož si chtělê vêrazêt za odměnô na vélet.

Pět nezletilcu mělo rópê. Na ôlêcê Škodova v Přerově se šêkla Felcka, keró se podařêlo jednymô z nich otevřit prostrčenim rôkê pootevřenym okynkem. Ve vnitřkô, což je divny, dokonca našlê aji kliče od zapalováni. Ešlê teda nekeré šofór si vozi s sebó v autě aji náhradni kliče, abê to mělê zloději jednodôšši…

Nic teda nebránilo temô vêrazêt na cestê. To ôž bêlê fšeci nasáčkovani v autě, kôčirovat se rozhodl šestnástileté véskoček. Ale asi ze svyho středô vêbralê špatně. Auto sice nastartoval, ale po pár přiskokách to zdechlo.  Celó akcô zaregistroval svědek, keré brnkl na 158. V momentě, gdê se na mistě objevilê polêcajti, celá posádka vêskákala z auta a zdrhala. Kliče zahodilê do trávê.

Z proviněni ôžéváni cêzi věcê je podezřelé akorát mladistvé šofér, ostatni maji na krkô čên ‚jinak trestné’. To sice ôž v polêcejni zprávě néni, ale z jinšich informaci vimê, že právě Škodova ôlêca, gde k temô došlo, je mezê navrhovanéma, kery plánôjó přerovšti radni vêhlásêt jako oblasti ze zvéšenym vyskytem sociálně nežádócich jevu. De o to, že bê lêďum závisléch na sociálních dávkách v techto lokalitách nebêl vêplácené doplatek na béváni.

Fotka je jenom ilustračni, nende o tô Felckô

Facebook0
  • okno

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy