placená inzerce
Déte nám vědět...

Dalši změna jizdnich řádu! KIDSOK vêlepši školákum a staršim lêďum spojeni na Konickô…

placená inzerce
kidsok

Březen 15, 2018 8:00 / Furtovnik

Od nás – Ôž smê onehdá avizovalê, na to se mužete mrknót TOŤ, že se chêstaji eště dalši vlnê uprav jizdnich řádu po nepovedené změně od Novyho rokô. Dalši vlna se přêvali 18. března!

V sóvislosti s krkolomnó upravó jizdnich řádu smê ôž jednó zmiňovalê, že aji v tymto připadě plati, že neco pokazêt je strašně jednodôchy, ale dat to zpátky do rychtykô je ukol skoro nadlêdské. Změnê věčiho čê menšiho rozsahô se snažijó po kóskách dat do cajkô systém dopravni obslôžnosti, abê fungoval aspoň tak, jak smê bêlê dřiv zvêkli.

Přê změně, kerá začne platit od neděle 18. března, si vzal KIDSOK na paškál cestováni školáku a senióru aji na Konickô. Popis této změnê nám v tiskové zprávě poslal Ivo Hegeru, tak si jô pořádně pročtite, ať vite, o co de.

Změna jízdních řádů vyjde vstříc školákům i seniorům

V neděli 18. března se znovu mírně změní jízdní řády veřejné autobusové dopravy v Olomouckém kraji. Úpravy týkající se především Konicka vyjdou vstříc dětem dojíždějícím do školy i seniorům.

S ohledem na potřeby žáků ZŠ Brodek u Konice pojede odpolední spoj z vyučování na lince 780435 později. Kompletní revizí prošla linka 780437, která se vrátila k rozsahu dopravní obslužnosti z roku 2017, což představuje její výrazné navýšení. Pomůže to především dětem dojíždějícím do Ptení a Konice a starším občanům využívajících této linky.

Také na lince 920513 krajský koordinátor vyřešil zásadní problémy. Úpravy se dotkly zejména důležitého školního spoje číslo 10 do Přerova, jízdní doby odpoledních spojů a odpoledního spoje pro MŠ Čekyně. Dále také ranního spoje na 6. hodinu a večerního spoje na 22. hodinu do Přerova.

Na základě podnětů obcí okresu Jeseník prošla úpravami také většina linek Jesenicka. Změnily se zejména jízdní doby, bylo zavedeno několik nových spojů a posil stávajících spojů.

Souhrn všech změn naleznete zde: www.kidsok.cz/jizdni-rady-br-od-1-1-2018/zmeny-jr-od-18-3-2018/

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy