placená inzerce
Déte nám vědět...

Což o to, zdravit se má, ale raubiř polêcajtum hajloval!

placená inzerce
alkohol

Listopad 28, 2017 9:49 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Pohnôtkê nekeréch delikventu k jejich čênum zvostávaji nejak nepochopeny. A tak néni vubec ani jasny, co svym jednánim zaméšlel chlápek v podnikové prodejně Starorežné.

K zásahô bêlê povolani v ponděli kolem pul deváté ráno polêcajti na Dykovô ôlêcô v Prostijově, gde je podniková prodejna Palirnê Ô zelenyho stromô. Řádil tam a ničêl fšecko kolem sebe totiž nejaké cezé vagabund.

Dêž tam hlidka přêjela a prověřovala, co se dije, pozdravil je jedenaštêrêcetileté drsoň hajlovánim. Řikalê mô po dobrym, ať to nedělá, ale on si nedal řict a nedal, navic ze zaťató pěsťó a nadávkama napochodoval proti polêcajtum.

A to ôž teda chlapec trochô přehnal. Na řadô přêšlê hmatê a chvatê, keréma ho ôzemnilê a nasadilê klepeta. Přê zákrokô nebêl nigdo zraněné a nic dalšiho se nerozflákalo. Na mistě nebêlo ani zjištěny požêti alkohólô nebo jiné navêkové látkê. Po vêšetřeni bêl předané do zdravotnickyho zařizeni.

Co ale po sobě nechal? Přê svym běsněni před přijezdem hlidkê rozmlátil némiň 37 flaši s trôňkem a vyplň okna. Celková škoda je 5 500 kaček. Řeši se to jako poškozováni cêzi věcê a vytržnictvi.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy