placená inzerce
Déte nám vědět...

Což o to, bezkontaktni kartó se plati dobře. Majitelum aji zlodějum!

placená inzerce
karta

Únor 28, 2016 11:35 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Ťôkat furt PIN přê placeni každéch drobnéch je otrava. V tymto směrô só bezkontaktni kartê pohodová věc. Nesmijó se ale dostat do rôk nepovolaném. To se potvrdilo aji v Uničově.

O ztrátě portmónkê, teda peněženkê, informoval majitel polêcajtê v pátek 26. unora. Jak ale piše mlôvči Irena Ôrbánkova, sám nešťastnik ôvedl, že k temô mělo dojit ôž negdê mezê 21. a 22. unorem, pravděpodobně v ôlêcê Nemocnični v Uničově.

V peněžence měl kromě pětistovkê a dokladu aji pět kreditek, z teho třê bezkontaktni. Ztráta je jedna věc, dalši je ta, že to negdo aji našil, ale misto, abê peněženkô odevzdal nebo nahlásêl nález, podival se nédřiv, co v ni je. A pak to roztočêl. Jedenaštêrêcetileté majitel se pak nestačêl divit, dêž zjistil, že ten dotyčné neznámé nálezce jeho kartama bezkontaktně zaplatil nekolêk nákôpu v celkové hodnotě 2 405 kaček.

Vêhrožovat, co neznámymô pachatelovi hrozi, dêž ho eště nemaji, je bezpředmětny. Spiš de o to dávat si bacha na takovy věcê a vzit si z teho ponaôčeni aji mê fšeci ostatni.

 

Facebook0
  • karta

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy