placená inzerce
Déte nám vědět...

Čôninské karneval nebo Pivovarsky slavnosti… Pozvánek na vikend dosť, ôž jenom záleži, co na to počasi!

placená inzerce
Pozvánky

Červenec 14, 2017 11:06 / Furtovnik

Od nás – A pak že se histórija neopakôje. Nekery akce maji svuj pravidelné termin v rokô (přikladně třeti vikend v červencô), a podle předpovědi – sténak si to letos naplánovalo aji počasi. 

Ale eště nemalujmê čerta na zeď. Na tento vikend je znovô naplánovanéch hromada akci, a tož starosť s tém, že bêste mosêlê zvostat sedět doma na prdelê, mět rozhodně nemosite. Přêpomenemê vám jenom tak namátkó z bohatyho jidelniho listkô…

Za zminkô rozhodně stoji obnova vêhlášenéch letnich karnevalu v Čônině. Ten se vraci do prázdninovaho programô po celéch 17 letech. Ale jak dêbê to bêlo loni naposledê – vlezny je totiž 30 kaček, což se té době hodně bléži :-) . Naopak po loňskô se ve ‚sténó‘ sobotô  rozjedó Pivovarsky slavnosti pivovarô Kosiř na Lhotě.

Boj s počasim mosêla loňské rok vzdat napřiklad Brodecká neckyáda, tož ôvizemê letos. Přes vikend se hodi zastavit aji na plômlovskym zámkô, gde se bôde hrôbo šermovat, gdo pro změnô radši trochô bigboša a smraďochu, muže zajet do Podoli ô Mohelnice na Rockovy válce, gde je drôhé ročnik motosrazô s fesťákem.

V odkazô Pozvánkê od nás mužete najit hromadô inšpirace né jenom na tento vikend, ale v nekeréch přiadech s předstihem až do konca prázdnin. Tož než začnete brblat, že se nigde nic nedije, mrknite tam!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy