placená inzerce
Déte nám vědět...

Côdná a ôpépavá děva dělala Zagorkô. Asi mladi eště nemělê po svajbě!

placená inzerce
mp přerov

Září 29, 2018 6:08 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Ôž nekolêkrát smê psalê o tem, že věcê nemosijó bêt tak, jak vêpadaji. A připad přerovskéch strážniku, o kerym informôje zástôpce jejich ředitela Miroslav Kominku, je teho zářnym přikladem.

Na měšťákê totiž došla hláška o tem, že negde kolem lavkê ô tenisô nejaké mladé ženské hlas volá o pomoc. A tož pochopitelně nende přejit jenom tak. Na ten šup následoval vyjezd a pátračka.

Motohlidkê pročesávalê cely okoli, gde mělo k vilnymô násêli docházet. Jediny ale, co našlê, bêl mladé pár. Jinoch, néspiš maličko nedočkavé, chtěl svó miló co nékratši cestó dostat do pelecha. Ale ta k temô nebêla zrovna moc nakloněná. Ešlê dělal jenom drahunô nebo bêla skôtečně tak côdná a ôpépavá, protože nemělê eště po svajbě, to se nevi.

Každopádně svuj názor eště aji podpořêla volánim o pomoc. Třeba čekala, že jeji milé bôde o to věči divoch, čê co. Gdo vi! Ale dopadlo to tak, že po odhaleni měšťákama se v tichosti odebralê do svyho bévákô. Ešlê nakonec tam k nečemô došlo nebo z obavê před prozrazenim se pro jistotô k sobě pod dôchnó otočêlê prdelama, to ôž nevimê!

 

Facebook0
  • mp přerov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy