placená inzerce
Déte nám vědět...

Co novyho pod květákem? To vám povimê v Drahanovicách Ô kalêcha. Přêndite na hratvô!

placená inzerce
květák plakát

Březen 5, 2019 10:01 / Furtovnik

Od nás – Nápad je pochopitelně duležêté, pak ale takê to chce čas nechat ho ôzrát a vêmêslêt, jak s nim naložêt. Fčêlka to ôž teda vêpadá, že po nejakéch měsicich špekulováni a zráni mužem jit na věc.

Ešlê nevite, co bê tak asi muhlo bêt novyho pod květákem a bôde vám to vrtat hlavó, pokaváď se to nedozvite, je toť lehká pomoc. Ôděléte si chvilkô v pátek 22. března a o šesti večir zastavte se v Galériji Ô kalêcha v Drahanovicách.

Nebôde pochopitelně řeč jenom o zelenině, konkrétně karfijólô. Hanácky povidkê ê poézija, keró třeba znáte z našeho Furtovnikô, připadně aji nejaky to Hanácky mudrováni, to zas mužete od nás slêšet přes vikend na Rádiô Haná. Fšecko proloženy zpivánim našé redaktórkê Helenkê Havelka Baronové. To bêste nadosmrti lêtovalê, dêbêste si to nechalê ôjit.

Těšimê se teda na vás. Gdêbêste váhalê, jako maly pozváni přêdávámê song Mít rád bližního svého z mozêkálô Jesus Christ Superstar. Ten si Helenka vêstřêhla v sobotô jako host kapelê Rose Band, s keró hromadô let zpivala. Gdo vi, třeba na ňô pod květákem takê donde! 

Facebook0
  • květák plakát

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy