placená inzerce
Déte nám vědět...

Co je novyho? Objižďka objižďkê z Pěnčéna na Laškov a vlaková vyluka z Olmika do Drahanovic!

placená inzerce
uzavírka

Listopad 5, 2019 8:37 / Furtovnik

Od nás – Co je vic, než objižďka? Přece objižďka objižďkê. A co je ještě vic, než vlaková vyluka? Nô přece zavřená štreka na měsic! Abê to nebêlo málo, obě dvě têto věcê vêpôkle zároveň v ponděli 4. lêstopádô.

Ale popořádkô. Nédřiv to menši zlo. Ôž od červenca je zavřené most z Gandie (Kandia) k Laškovô. Tym pádem se z Pěnčéna na Laškov nedá jet ‚vrchem’, ale objižďka vede ‚spodem‘ kolem krchova. Přes Pěnčén je zároveň trasované aji objizdné tah z Olmika na Konicô.

Abê teho teda nebêlo málo, od včeréška, teda 4. lêstopádô, do 16. lêstopádô bôde objižďka tôplovaná, protože se bôde čásť objižďkê mezê Laškovem a Pěnčénem opravovat. Konkrétně usek od křižovatkê s odbočkó na Olmik po dalši křižovatkô, gde se spojôje sêlnica od Olmika na Laškov, potažmo Konicô. Bratrô teda nejakyho pul kiláskô, objižďka ‚po spojce‘ je tak kilometrová. Jak se to promitne v jizdnich řádech autobusu se mrknite TOŤ.

O poznáni komplikovaňéši a delši to je na kolejich po ‚Hodlance‘ z Olomóca do Drahanovic. Ta začla takê v ponděli 4. lêstopádô, ovšem potrvá až do 9. prosênca. Tož gdo tama jezdi, ôžêje si čundrováni mezê vlakama a náhradnima autobusama až až. Kvulêvá vyluce je takê vêdané vylukové jizdni řád. Jak to fšecko má probihat se mužete dočist TOŤ.

A fčêlka ôž teda jenom šťastnó cestô přijem!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy