placená inzerce
Déte nám vědět...

Co bêste dělalê doma, gdêž mužete poblôncat kolem Přemek?

placená inzerce
větřák

Září 22, 2023 10:29 / Furtovnik

Z Přemek – Na krkô prvni podzêmni deň, a tož ôž néni na co moc čekat. Gdêž se naskêtne přiležêtosť vêrazêt eště negde na vélet, je dobry teho ôžêt. Třeba na pochodô Okolo Přemyslovic.

Kolem Přemek se pude ôž poosmatřêcáty. Ve skôtečnoti se ale ten vubec prvni ročnik ‚pochodoval‘ mnohem dřiv. V histórii totiž nastala nekolêkaletá prodleva, na keró se pak navázalo dalšima řadovéma ročnikama. Ale to je takê hromadô let, takže novodobi blôncáni Okolo Přemyslovic ôž má za sebó takê pěknéch pár kilásku.

Pokaváď se ôkecáte k temô, že hébnót trochô prdeló néni zas tak špatné nápad, mužete si eště rozžvéknót, ešlê vêrazite na bicyglô nebo pěšo. Pro drôhó variantô só narychtovany třê trasê – ‚kočárková‘ 6,5 km, zlatá středni cesta je 15 km, pro dálkaře je pak natrasovanéch 22 km. Mimochodem na nédelši distancê nás to gdêsê zavedlo až na Hačkê a zpátky. Jak to bôde letos se dozvite na startô. Bicyglisti maji maji vyběr jednodôšši, abê si odneslê učastnické diplom, mosijó nédřiv ôšlápnót 40 kilásku.

Tož ať vám to šlape. A je jedno, ešlê v pedálech nebo v trekovéch škarbalech.

okolo

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy