placená inzerce
Déte nám vědět...

Cipisci netroškařijó, v mateřskym centrô se čarovalo celé tédeň!

placená inzerce
IMG_6305-1

Květen 2, 2022 8:54 / Furtovnik

Z Prostijova, ze zprávó od Markétê Skládalové a fotkama Lenkê Králové – A tož mámê za sebó ‚čarodkê’. Filipojakôbská noc z posledniho dôbna na 1. května muže mět hodně podob. V Mateřskym centrô (MC) Cipisek v Prostijově ale netroškařêlê.

Zatimco fšôdê inde se čarodějnice smrsknó na jeden večir, v MC Cipisek v Prostijově se čarovalo celé tédeň. Vrátilê se tak k temô, co bêlo v době předkoronáčové uplně normálka. Čarováni si teda konečně zas muhlê fšeci ôžêt nažêvo. To žádny ‚onlajn‘ kózla nenahradijó.

Né jenom o tym, co se ô Cipusku během tédňa dilo, nám napsala Markéta Skládalova. Přêdává takê maló pozvánkô, co je v plánô dál. Dorazêlo k nám ê pár fotek od Lênkê Králové, ať vite, jak takovy Cipiskovsky čarováni vêpadá.

 

V dubnu Cipísek čaroval, v květnu se bude věnovat rodinám

 

Po dvou letech on-line čarování mohli konečně děti i rodiče s Cipískem čarovat naživo. V rámci čarodějnického týdne mateřského centra Cipísek čekal na děti čarodějnický program v kostýmech. Nechybělo lovení mazlíčků z lektvaru, prolézání pavučinou, čarodějné tvoření, písničky, tanečky a samozřejmě ani perníček z perníkové chaloupky.

„Věříme, že se nám to čarování dobra s dětmi povedlo. A taky že se děti i rodiče pobavili a užili si společný čas trochu netradičně.“

 

Květen bude Cipísek věnovat zdravým vztahům v rodině.

Začátkem května nás čeká příprava na svátek maminek a společné zdobení stromu Láskovníku před mateřským centrem od 2.5. do 6.5.

V rámci týdne pro rodinu, který vyhlašuje Cipísek už řadu let před Mezinárodním dnem rodiny 15.5., budeme zase vytvářet společný projekt v centru- tentokrát na téma Jablko nepadá daleko od stromu. Květnová podvečerní rodičovská beseda 17.5. je pak věnována sourozeneckým vztahům a je určena i veřejnosti, nejen pravidelným návštěvníkům.

 

MC Cipísek chce rovněž podpořit ukrajinské maminky s dětmi v Prostějově a vyhlašuje po dohodě s Charitou  sbírku jarní obuvi pro maminky a děti. Ta bude probíhat od 2.5. do 13.5. v MC. Jarní boty budou pak předány prostějovské Charitě, která je rozdá potřebným rodinám.

Facebook0
  • IMG_6256-1
  • IMG_6349-1
  • čarodejnice_3
  • IMG_6283-1
  • IMG_6305-1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy