placená inzerce
Déte nám vědět...

Chodec natahl skútristovi, asi mô to přêšlo jako dobré nápad

placená inzerce
skutr

Srpen 9, 2017 10:00 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Pátračka z teho mosi mět zamotanó hlavô. Koliza sotva zletilyho chodca a třêasedmdesátiletyho motorkářa na skútrô totiž měla neočekávané.

Stalo se to v nedělô před osmó ráno a néni uplně jasny, jaky pohnôtkê vedlê osmnáctiletyho flótka k takovymô jednáni. Dêž totiž přecházel sêlnicô mimo přechod na ôlêcê Tř. 1. mája v Hranicách, tož zrovna si to po sêlnice frčel pantáta na skútrô. Nestalo bê se nic, v pohodě bê si vêhlê, ale v momentě, gdê se mijelê, tož chodec dobře miřenym zákrokem skútristô ôzemnil. A to doslova a do pismena. A né jenom ho. Vêválelê se obá, ale chodec v momentě vstal a aniž bê ho zajimalo, co se s ležicim pantátó stalo, mladik hrdinně odkráčel.

Neobešlo se to ale bez následku. Motorkář ôtrpěl zraněni, z keryho se bôde do kupê dávat eště aspoň měsic. Mládenec ale daleko neodešil, o kósek dál ho odchêtlê měšťáci. Tagže to bôde mět teďka pochopitelně dohrô před ramenem spravedlnosti. Za trestné čên ôbliženi na zdravi muže jit dotyčné do basê na 6 měsicu až 3 rokê.

Obrázek je z jiné havárkê, teda jenom pro ilustracô.

Facebook0
  • skutr

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy