placená inzerce
Déte nám vědět...

Chmaták na Konickô na kozidêchô ani pařezô neodjel, ale hodilê se mô sténak

placená inzerce
zámek

Březen 20, 2019 7:03 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Takové veterán, teda motoristické, to je dobrá investica. Ê gdêž jejich majiteli to rozdhodně na prachê nepočitaji. To kózlo je uplně v nečim jinšim. Jaké potenciál viděl ve svym lôpô jeden dacan na Konickô?

Ke vlópačce pré došlo v nocê z neděle na pondělek. Polêcejni mlôvči František Kořinku piše, že pod róškó tmê vnikl tym časem do nezajištěnyho objektô v bévalym JZD na Konickô nejaké chmaták. Přesnó GPS polohô té šopê zpráva neôpřesňôje, tož vc konkrétniho o tem takê nevimê.

Ešlê šil dotyčné najisto nebo chtěl jenom omrknót, co bê se dalo, je těžky zatim odhadnót. jisty ale je, že tam ocáď zmizlê dvě nepojizdny histroricky ‚mašinê‘ Stadión S11 a JAWA 05 (jednosic pařez). A tož mosi majitela rozhodně rozčilêt.

Co je fčêl platny, že škoda je vêčislená na 20 tisicu, gdêž stroje vzal čert?! Čê spiš nejaké potměchmat. Polêcejni pátračka to fčêl řeši jako krádež , za keró je horni sazba až na 2 leta. Ale gdêbê to bêlo na samotnéch veteránistech, dopadl bê dotyčné rozhodně daleko huř!

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0
  • zámek

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy