placená inzerce
Déte nám vědět...

Chlapi se asi nemuhlê domlovit, gdo bôde sedět v autobuse ô okynka, tož si dalê do držkê

placená inzerce
karosa

Březen 29, 2017 8:37 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Ono se to muže zdát sranda, ale negdê muže bêt problém, gdo si gde v autobuse sedne. Negdo, dêž jede obráceně, nebo na drncákô, tož blôje, jiné zas chce zásadně sedět ô okynka, a tak. A potom z teho vêleze problém, jak v Přerově.

Na přerovsky měšťákê přêšla hláška od šoféra autobusa, že se nejaci dvá chlapi peró v jeho povozô. Ke spojô se teda vêdalê dvě motohlidkê. Na mistě našlê dva chlapê, jak se držijó pozápasnickô a zatim nigdo nevêhrává.

Chvilkô to vêpadalo na plichtô, ale dêž na ně strážnici zařvalê, ať se na to vêseró, jeden poslêchl, ale drôhé teho zákařně vêôžêl a začal mět v bojô navrch. Strážnici bijca nakonec mosêlê zpacifikovat a nasadit želizka, prožote se vrhl aji na ně, jak se jim do teho začlê montovat.

Ten, co s měšťákama spolôpracoval, měl krvácejici zraněni na hlavě, navic měl s sebó eště osmiletyho sênka, keryho pak strážnici předalê babičce, protože pro zraněnyho přêjela sanitka. Přê vêšetřovačce se nakonec ôkázalo, že obá chlápci mělê aji neco popity. Proč se ale začlê mêdlêt, to mlôvči Miroslav Kominku nepiše. Cely to fčêl došetřôjó státni polêcajti.

Na obrázkô néni ten inkriminované autobus, to jenom pro ilustracô, abêste vědělê, jak takové bus vêpadá.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy