placená inzerce
Déte nám vědět...

Chlapi, nechte si zajit chôtě, muže vás to stát hřišny prachê. O robách to ale plati sténak!

placená inzerce
peníze

Leden 10, 2019 7:48 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Znovô akorát mužem napsat je to marny, je to marny, je to marny! Jak gdêbê hrach na zeď házel. Tentokrát to potenciálniho ženicha stálo bezmála MEGA! Jenomže v nejednym připadě to fungôje aji obráceně. Ani žensky nésó ostražêťéši!

Taková virtuálni láska! A přece – znovô a znovô. Tolik se ôž gdovigde psalo o podobnéch připadech, a sténak! Ale tentokrát je to ôž opravdô palba. Začalo to láskó přes internet. O tem, jak to dopadlo, ôž asi néni potřeba moc mlovit.

Celé přiběh začal ôž v záři 2016. Tenkrát poškozenymô přêšil ve SPAMô mail s fotkó babê a žádosťó o zeznámeni. Měla to bêt nejaká baba z bévalyho Sojuzô, teda Sovětskyho svazô, respektive z nekeryho členskyho státô.

Začlê si spolô psat mailem a dotyčná začla slêbovat věrnó láskô a manželstvi až za hrob. Pak ôž to šlo, jak po masle. Napřeď že potřebôje prachê na letenkô, pak zas na vizum, právnika a čert vi, co ještě. Dohromadê chlap naposilal 825 tisicu!

Koncem minôlyho rokô ale najednó bêlo po lásce. Milá se přestala ozévat a přêšla chvilka se podivat pravdě do oči. Po ohlášeni polêcejnim orgánum se věc začla řešêt jako podezřeni z podvodô. Ale gde je tech 825 tisicu?

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy