placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete zažêt plavbô po Sečskym móřô? Vêrazte na Litovelské pětiboj!

placená inzerce
DSC_0112

Červenec 12, 2019 9:36 / Furtovnik

Od nás – Proč je Litovelské pětiboj v Sečê? To je otázka možná na prvni pohled složêtá, má ale svoje jednodôchy rozlôštěni. Nende o to, že bê v Litovlê ôž nemělê na takovy podnikê misto. Ale litovelskyho piva, teho ô dobréch lêdi néni nigdá dosť.

Litovelské pětiboj je pochopitelně kláni v 5 disciplinách inšpirovanéch pivem. Tym litovelskym. A tož se bôde pit na čas z pullitrô ô tôplákô, kolem piva, připadně pivnich beden, čê roznášeni točenyho po place, se motaji aji dalši nástrahê pro sótěžici.

Co nachêstalê organizátoři SDH a JSDH Seč ne Litovelské pětiboj letos, to zatim mužemê jenom hádat. Je to dêcky tak trochô sázka do lotérije. Rozhodně ale mužem slébit, že nebôde chêbět ani tradični plavba po Sečskym móřô, teda po nádržê v prostředkô dědinê. A že to nebôde na zámořskym parnikô si ôž mužete sami domêslêt.

Ešlê teda spřádáte plánê na vikend, tož do nich vélet do Seče přêdéte. Takovy sobotni odpoledne s pivêskem – co si vic přit? Počasi sice nehlásijó valny, ale pro návštěvnikê hasiči zajišťôjó krêty prostorê. Tož aspoň ti zvostanó v sôchô. A na drôhó stranô – sótěžicim nejaká ta kapka vodê na vic ôž neôbléži.

sdh_sec_plakat_sdatum-676x1024

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy