placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete, třeba aji pro nekeho, vêhrát listkê na ‚šlágrovskó‘ Veseló trojkô?

placená inzerce
trojka

Říjen 9, 2018 13:36 / Furtovnik

Od nás – Negdo má rád bigboš, negdo zas opérô, a negdo třeba Veseló trojkô. Proč né? Pro přiznivce posledně menovanéch mámê dobró zprávô. Vlastně dvě. Krom teho, že Veselá trojka si to z rodnyho Blanenska fiči do Prostijova, mámê do rychlé hrê aji nejaky volňáskê.

Veselá trojkô spiš oceni starši generaca, kerá má ráda lidovó mozêkô. V jejim dôchô Veselá trojka Pavla Krškê skládá takê aji svoje pěsničkê. A jak o sobě řikaji, só to letiti kamoši, keři hraji celé žêvot, a ôž ê oni dozrálê do duchovyho věkô… Možná néni ani bez zajimavosti, že kapelnik Pavel Kršku bêl šestaadvacet let bôbenikem a frontmanem tancovačkové kapelê Vermona

Kapelô určitě znaji fšeci, co sledôjó TV Šlágr. A tož bê asi muhlo ledaskeho mrzet, gdêbê si nechal ôtyct možnosť vidět a slêšet klôkê nažêvo. V Prostijově bôde hrát Veselá trojka ve štvrtek 11. října v Kaskô. A mê dávámê možnosť vêhrát volňáskê, kery třeba mužete nekemô aji věnovat, jenom nám pak ke správné odpovědi mosite přêpsat, pro keho to bôde. Ve hře só dva párovy listkê, to znamená, že vyherce muže vzit nekeho s sebó.

A fčêlka teda ta otázka: Gdo je kapelnikem Veselé trojkê? Na rozméšleni moc časô nemáte, sótěž ôzavirámê zétra, to je ve středô 10. řijna, v pravy poledne. Odpovědi posiléte na našô adresô furtovnik@gmail.com a nezapomeňte se dêcky podepsat. V připadě, že to chcete nekemô věnovat, přêpsat aji méno obdarovanyho. Sótěž začiná FČÊL!

vesela_trojka_prostejov

Facebook0
  • trojka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy