placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete si zajit do kavárnê? Přimo tôrecké? Mužete od nás k temô dostat volňáska!

placená inzerce
kavárny výřez

Říjen 16, 2019 7:56 / Furtovnik

Od nás – Během krátké dobê vás znovô zvemê do divadla. Kultůůůůrê totiž néni nigdá dosť. A tož po Velkéch láskách v malym hotelô fčêlka přêcházi Tôrecká kavárna. K temô se měni aji divadelni scéna…

Zatimco Velky láskê hostilo prostijovsky Kasko, Tôreckó kavárnô bôde mět na scéně ‚Zlatá kaplêčka‘ v Jesencô, teda mistni kulturák. Abêste se ale nenechalê názvem zmást. Nende o kavárnô negde v Tôreckô nebo podnik, gde vařijó zásadně lógrovy kafêsko – tôrka.

Mužem prozradit, že cely představeni dávaji dokôpê třê skorodetektivkê. Neco vic se dočtete v malé ôpótávce pod článkem. Mê vám ale nabizimê do Tôrecké kavárnê konzumacô zdarma. Pochopitelně obrazně – v podobě vêhranéch vstupenek. Nekeró z nich máte možnosť vêhrát, pokaváď nám do nedělniho poledne (20. 10., 12,00) na náš mail furtovnik@gmail.com odpovite na otázkô, v kerym městě se děj přiběhu Tôrecké kavárnê odehrává. Jenom malá nápověda – dočtite celé článek až do konca.

TURECKÁ KAVÁRNA 

Robert Thomas režie Pavel Háša 

Tři komické skoro detektivky z Paříže. Zejména poslední (Zlatý pan ministr) ťala přímo do žhavé současnosti. Ať už patří na stranu dobra či zločinu, postavy jsou plné humoru a člověčenství a záměr autora jasný – diváka pobavit a dát mu překvapivou pointu.

Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Matěj Hádek / Martin Kubačák / Martin Davídek

divadlo Jesenec

 

Facebook0
  • kavárny výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy