placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete se pořádně proluftovat a vêprdět? Přišti sobotô je dalši Smržêcké vandr!

placená inzerce
vandr5

Květen 10, 2018 9:42 / Furtovnik

Od nás – Jak tak dó na forhónt pravidelny každoročni akce, tož člověk aji sledôje, jak čas leti. To ôž tak je. Ale nehmê filozofováni, nic na tem sténak nezměnimê. Čas ôž je jednodôcho takové.

Mezê pravdelny zářezê v kalêndářô patři aji Smržêcké vandr. Ten letošni ôž má na krkô štrnástkô. Je to teda takê pěknéch pár kilásku, co se za tê leta navandrovalo. Možná ôž bê se dokôpê aji svět obešil…

To ale néni podstatny. Hlavni je to, že aji na letošek je narychtovanéch hromada pěšich aji cyglistickéch tras jak pro tê, co to beró jenom lážo-plážo, aji pro ostatni, keři se plánôjó pořádně zpotit. Ale to fšecko je vêpsany na plagátě pod článkem, tož tam mrknite.

Osobni pozvánkô nám poslal šéf smržêckyho Klubô českéch turistu Zdenek Balcařiku, mužete se nechat motivovat. Pak namažte teda pod kolenama a na sobotô 19. května si ôž nic jinšiho neplánujte!

Dobré deň,

dalši ročnik našeho „Smržêckyho vandrô“ je za dveřma. Posilám pozvánkô pro všeckê, kdo sem tam rádi pohnó kostró a pěškê nebo na bicyglô se vêrazijó trochô provětrat. Počasí mámê objednany, tak snaď se nám zas na jeden deň počet lêdiček v té našé hanácké dědinê zdvojnásobi :-)

Hezky jaroletni dně přeje
Zdenek Balcařiku

vandr18

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy